FK Kunštát letos oslaví 90 let od založení klubu, což si i ty nemůžeš nechat ujít! ????
Na kunštátském hřišti se představí legendy našeho celku, které tu odehrály nespočet utkání a svými výkony se také zasadily o to, že se v Kunštátě bez přestávky hrají krajské soutěže již třiatřicet let.
K vidění bude i budoucnost našeho celku, kdy na zelenou plochu vyběhnou i ti nejmenší hráči a hráčky z Žijeme Hrou.
Fotbalově celá akce vygraduje generálním utkáním A mužstva proti celku z Bystřice nad Pernštejnem.

Celým dnem budou provázet nejznámější kunštátští moderátoři a kulisou jim budou kultovní hudební hity všech generací.

Během akce budou také oceněni zasloužilí hráči, funkcionáři a partneři našeho klubu, bez kterých by náš spolek fungovat nemohl.
Odhaleny budou také výroční plakety, které budou vyhotoveny ve spolupráci s místními umělci.

Samozřejmostí je bohaté občerstvení a spoustu dalších mimofotbalových aktivit pro děti i dospělé.
I když se jedná o výročí fotbalového klubu, tak se rozhodně nejedná o akci jen pro fotbalisty.
Neřeš, že tě ten kulatý nesmysl příliš nezajímá, dojdi si zaskákat na skákací hrad, dát si něco dobrého na zub a užij si tento prázdninový víkend s námi!????

Posledních 30 dnů: 809 | Posledních 7 dnů: 201 | Poslední den: 8